Stardiprotokoll 2017

VII Pirita sügisjooksule eelregistreerunud 20.09.2017 kell 22.00 seisuga.
Lõplik stardiprotokoll koos osalejate rinnanumbritega avaldatakse laupäeval 23.09.2017!

Nimi Eesnimi Aasta Elukoht
Aarmaa Ave 1990 Tallinn
Aasa Aire 1978 Haabneeme
Aasmaa Aulo 1981 Viimsi
Aavik Mai 1951 Tallinn
Aedna Marge 1977  
Ainjärv Andreas 1984 Tallinn
Ainjärv Meelis 1984 Tallinn
Alamets Andres 2003 Tallinn
Alamets Anna Laura 1999 Tallinn
Alamets Ülari 1967 Tallinn
Algus Raul 1958 Muuga
Amirova Kristina 1989 Tallinn
Ammon Ants 1971 Tallinn
Amosov Artjom 2004 Tallinn
Annus Arnold 1992 Tallinn
Annus Mari 1975  
Arbeiter Lembitu-Aeg 1973 Haabneeme
Arike Rauno 2002 Viimsi
Aruvälja Moonika 1987 Tallinn
Aunpu Rivo 1983 Pirita
Aunre Artur 2006 Tallinn
Averina Olga 1944 Tallinn
Avila Dina 1978 Tallinn
Bankova Alina 2001 Tallinn
Bankova Nadezda 1963 Tallinn
Baranovskaja Olga 1962 Maardu
Bauman Irina 1966 Tallinn
Bauman Svetlana 1988 Tallinn
Beimanov Aleksandr 1975 Tallinn
Belei Arina  2006 Maardu
Belei Julia 1976 Maardu
Belova Ekaterina 1991 Maardu
Belova Jekaterina 1991 Maardu
Belova Olga 1995 Tallinn
Berdnikov Aleksei 1976  
Bezdetnova Natalia 1949 Tallinn
Bhomrah Julia 1991 Tallinn
Bogoljubov Marko 1992 Tallinn
Britskii Kiril 1999 Tallinn
Bruus Kadi 1969 Pringi
Buer Irina 1972 Maardu
Bugajev Vitalii 1994 Pärnu
Bugajeva Anne 1971 Pärnu
Bulõgin Aleksandr 1987 Tallinn
Burakova Alla 1941 Tallinn
Burdyga Alexander 1971 Tallinn
Burov Oleg 1966 Tallinn
Chalykh Svetlana 1967 Tallinn
Cherepova Marija 2005 Tallinn
Corcoran Emily Kaisa 2006  
Danilina Ljudmila 1957 Maardu
Danilova Natalja 1964 Tallinn
Dankevitš Anastasia 2000 Tallinn
Dankevitš Andrei 1972 Tallinn
Dankevitš Jekaterina 1998 Tallinn
Dankevitš Maksim 2008 Tallinn
Dankevitš Natalia 1972 Tallinn
Davidova Jelena 1991 Tallinn
Deduhhova Julia 1980 Tallinn
Demidov Dmitry 1978 Tabasalu
Demtsenko Irina 1969 Tallinn
Dmitrijeva Tatjana 1976 Tallinn
Dogadova Inna 1965 Tallinn
Dronova Tatjana 1971 Maardu
Dudareva Darja 1989 Tallinn
Dupko Viktoria 1986 Tallinn
Edasi Indrek 1978 Randvere
Edberg Allan 1972 Tallinn
Eensoo Kristel 1991 Tallinn
Eimann Evelin 1975 Tallinn
Einberg Nancy 1988 Saue
Ellervee Martin 1977 Tallinn
Ellervee Rasmus 2005 Tallinn
Ennik Lilia 1970 Tallinn
Fomin Tatjana 1982 Tallinn
Freiberg Anni 2005 Tallinn
Freiberg Carolin 1979 Tallinn
Freiberg Kertu 2007 Tallinn
Fufalko Oksana 1986 Tallinn
Funkner Tamara 1952 Tallinn
Gaidar Julia 1985 Tallinn
Ganina Lariss 1952 Tallinn
Gavrikova Ludmilla 1971 Kehra
Gavrilova Olga 1985 Tallinn
Gede Annely 1995 Maardu
Gede Katrin 1964 Maardu
Gede Tarmo 1967 Maardu
Gede Triin 1992 Tallinn
Generalov Ilja 1983 Tallinn
Generalova Aleksandra 1986 Tallinn
Gerassimova Julia 1987 Tallinn
Gerskevits Jelena 1974 Tallinn
Golovina Svetlana 1983 Tallinn
Golubeva Polina 1999 Tallinn
Gorjatsova Tamara 1950 Tallinn
Gornostajeva Tatjana 1958 Tallinn
Gorodilova Jelizaveta 2005 Maardu
Gorodilova Julia 1970 Maardu
Gromõkin Sergei 1956 Tallinn
Guitar Pavel 1981 Tallinn
Gustavson Üllar 1976 Viimsi
Haab Heigo 1987 Viimsi
Haljastamm Erkki 1985 Harjumaa
Halla Dana 2006 Viimsi
Halla Rei 2003 Viimsi
Halla Tea 1970 Viimsi
Halmann Ragnar 1980 Tallinn
Hannus Jaana 1983 Kehra
Hanstin Eiri Liisa 1997 Tallinn
Heinleht Marika 1986 Nissi
Heinmaa Cristel 1976 Tallinn
Heinmaa Henri 2005 Tallinn
Hellerma Andres 1987 Tallinn
Hiienõmm Viljar 1969 Tallinn
Hillep Einar 1970 Tallinn
Hinn Pille 1991 Tallinn
Hodosevits Anzela 1972 Maardu
Hodosevits Galina 1946 Maardu
Hodosevits Igor 1972 Maardu
Hunt Kaja 1978 Harjumaa
Huttunen Kristi 1976 Viimsi
Hvalõnski Roman 1988 Tallinn
Hämäläinen Katrin 1985 Tallinn
Ifrad Raige 1987 Tallinn
Ilves Kaidi 1979 Rae vald
Ilves Maris 2002 Viimsi
Ilves Merli 1977 Viimsi
Ingerma Katariina 2002 Jüri
Ingerma Peeter 1973 Jüri
Istomina Marija 1986 Maardu
Ivarinen Svetlana 1957 Tallinn
Ivask  Kristo 1986 Tallinn
Jaadla Kristjan 1977 Tallinn
Jaamu Roland 1992 Viimsi
Jalakas Epp 1970 Pirita
Jegorova Jana 1981 Tallinn
Jegorova Liina 1963 Tallinn
Jelesina Jelena 1952 Maardu
Jermakova Evelina 2006  
Jermakova Tatjana 1973  
Jerosenko Artur 2001 Tallinn
Jershova Tatjana 1960 Maardu
Juhanson Laura 1978 Tallinn
Juhanson Raul 1978 Tallinn
Jurtšenko Jelena 1957 Tallinn
Jõesaar Janari-Joel 1990 Tallinn
Jõgeva Katre 1987 Raasiku
Jõgi Jaanus 1975 Kulna küla
Jõgi Kristiina 1977 Kulna küla
Kabatsikova Viktorija 1987 Tallinn
Kabur Sander 1992 Viimsi
Kaevandus Valentina 1959 Tallinn
Kahovskaja Veera 1949 Tallinn
Kais  Kaarel 1974  
Kaisel Kamilla 2009 Tallinn
Kaisel Kristjan 2005 Tallinn
Kala Marianne 1959 Tallinn
Kalaus Hargo 1974 Tallinn
Kalbahh Artur 1987 Tallinn
Kaldma Liina 1979 Pirita
Kaljumäe Kretel 2005 Viimsi
Kaljuta Aleksandr 1962 Tallinn
Kallas Kelly 2003 Tallinn
Kallas Kerly 2003 Tallinn
Kallas Krista 1975 Tallinn
Kallas Leinar 2010 Tallinn
Kallas Lembit  1963 Tallinn
Kallaste Priit 1989 Tallinn
Kalleauskas Aleksandra 1990 Tallinn
Kalmus Triin 1994 Tallinn
Kamenskaja Tamara 1949 Tallinn
Kangro Kalev 1965 Viimsi
Kangro Mairis 1970 Viimsi
Kangur Tanel 1990  
Kann Aime 1946 Tallinn
Kann Kadri 1986 Tallinn
Kant Rivo 1975 Lohusalu
Karo Liina 1987 Tallinn
Karpova Svetlana 1965 Maardu
Karu Tiina 1978 Tallinn
Kase Greta 2004 Tallinn
Kaska Hardy 2000 Loo
Kaska Marko 1974 Tallinn
Kaunissaar Merli 1991 Tallinn
Kedrova Alla 1975 Tallinn
Kerna Rene 1970 Tallinn
Keskküla Karol 1974 Haabneeme
Kiipus Natalja 1967 Tallinn
Kiirend Lauri 1994 Tallinn
Kiisler Andres 1972 Tallinn
Kiivit Henri 1990  
Kirss Mairo 1980 Pirita
Kisseljova Ljudmila 1949 Tallinn
Kitse Janno  1981 Tallinn
Kivi Hanna Lotta 2008 Tallinn
Kivi Kalev 1962 Maardu
Kivi Mart  1983 Tallinn
Kivi Svitlana 1960 Maardu
Kivine Kirsika 1983 Tallinn
Kivipõld Magnus 1992 Tallinn
Kivisik Piia 1976 Tallinn
Kivisild Tiit 1954 Rapla 
Klais Nicole Maria 1996 Tallinn
Klaos Heli 1992 Tallinn
Klevtsov Aleksandr 1970 Rae vald
Koitne Kaarel 1989 Tallinn
Kolomainen Carmen 1978 Kostivere
Kolossova Jelena 1962 Tallinn
Koltsov Dmitri 1975 Tallinn
Kont Lea 1959 Tartu
Koov Juta 2006 Mähe  
Koppel Grete  2005 Tallinn
Koppel Kaido 1976 Tartu
Korneva Juri 1961 Tallinn
Korneva Rita 1960 Tallinn
Korobava Galina 1956 Tallinn
Korolev Anatolij 1956 Tallinn
Korolev Anatolij 1994 Tallinn
Koromnov Artjom 1979 Kehra
Koromnov Veronika 1982 Kehra
Kose  Liisbeth 1991 Pärnu
Kosenkranius Merly Kristi 1991 Tallinn
Kostina Tamara 1979 Tallinn
Kostjukov Jaan 1987 Haapsalu
Kozadajeva Nelli 1965 Tallinn
Kovaljova Klementina 1945 Maardu
Kovjatinets Valerija 2002 Kehra
Kovtun Vitali  1970 Tallinn
Krapivko Anastasija 2002 Tallinn
Krapivko Ekaterina 1981 Tallinn
Kravets Rainer 2000 Kiili
Kreitsmann Kaetlin 1984 Tallinn
Kreitsmann Kristi 1983 Viimsi
Krek Olga Tea 1986 Tallinn
Krylova Daria 1992 Tallinn
Kubber Aimar 1967 Tallinn
Kukk Kaivi 1979 Tallinn
Kukk Kersti 1984 Tallinn
Kulbin Aza 1941 Tallinn
Kuldkepp Kaimai 1985 Tallinn
Kuleshov Aleksandr 1979 Pirita
Kuleshova Anna 1980 Tallinn
Kulikova Eva 2003 Tallinn
Kull Andre 1978 Tallinn
Kumanina Marina 1974 Tallinn
Kumistseva Jelena  1973 Tallinn
Kuritsina Maarika 1965 Tallinn
Kuznetsov Madis 1976 Tallinn
Kuznetsov Sergei 1977 Tallinn
Kuznetsova Olga 1955 Tallinn
Kuuslu Ragne 1981 Tallinn
Kuusmann Oliver 1987 Tallinn
Kõiv Mall 1961 Viljandi
Kõrv Liisa 1989 Tallinn
Kõrva Enel 1979 Tallinn
Källo Kristel 1967 Tallinn
Kärner Lauri 1974 Tallinn
Käär Kristjan 1992 Tallinn
Köörna Liis 1983 Tallinn
Laagriküll Katre 1982 Tallinn
Laagriküll Risto 1979 Pirita
Laanemets Jüri 1956 Nõmme
Laanep Elina 1986 Tallinn
Laanoja Lauri 1974 Peetri alevik
Lagutin Aleksei 1988 Tallinn
Lagutina Jelena  1964 Tallinn
Lagutina Ljudmila 1987 Tallinn
Laido Lasse 1979 Tallinn
Laigna Marko 1978 Tallinn
Laineveer Indrek 1978 Tallinn
Laineveer Liina 1975 Tallinn
Laishin Boris 1950 Tallinn
Laiv Kaspar 1982 Viimsi
Laos Mari 1984 Tallinn
Lapp Eleri 1985 Tallinn
Lapp Svetlana 1970 Tallinn
Lapteva Tatjana 1951 Maardu
Latsepov Leonid 1998 Tallinn
Lees-Leesmaa Liisi 1984 Tallinn
Leetmaa Elis 2006 Pirita
Leidas-Meerits Jaana 1980 Peetri alev 
Leisson Aare 1982 Laulasmaa
Leisson Elina 1982 Laulasmaa
Lepp Risto 1990 Tallinn
Liim Stig-Oddbjörn 1977 Tallinn
Liipa Mari-Liis 1979 Viimsi
Lilienthal Karmen Lisette 2007 Pirita
Lilienthal Margery 1974 Pirita
Lilienthal Marko 1967 Pirita
Lilienthal Markus 1998 Pirita
Lilleoja Laur 1984 Tallinn
Lillmaa Keidy 1992 Tallinn
Linask Esther 1985 Tallinn
Linde Mailis 1995 Iru
Linno Henri  2007  
Litvinjuk Andrei 1980 Narva
Loginova Julia 1983 Tallinn
Loit Madis 1984 Tallinn
Lokteva Elena 1973 Tallinn
Lonkina Svetlana 1971 Tallinn
Lozinski Olga 1984 Tallinn
Luidalepp Olga 1986 Tallinn
Luige Kristi 1973 Harjumaa
Luiks Meelis 1976 Pirita
Luiks Ülle 1979 Pirita
Lumi Liisi 1987 Tallinn
Lundver Mardo 1992 Lasnamäe
Luzgina Tatjana 1963 Tallinn
Luuk Andre 2005 Tallinn
Luup Ilmar 1973 Tallinn
Lõoke Richard 2006 Viimsi
Lääne Maidu 1950  
Maalder Liisa 1984 Tallinn
Maalder Marek 1978 Tallinn
Maanas Marion 1979 Randvere
Maasik Kristiina 1974 Viimsi
Maidla Erik 2007 Tallinn
Maidla Jelena 1981 Tallinn
Maiorskih Igor 1990 Tallinn
Maiste Anneli 1972 Viimsi
Makarenko Allan 1991 Tallinn
Makarova Julia 1976 Tallinn
Malinina Alina 1984 Maardu
Malinina Natalja 1989 Tallinn
Malinova Anna 1983 Tallinn
Malm Regiina 1998 Tallinn
Malva Maris 1982 Jõelähtme
Malõsheva Anna 1992 Tallinn
Manytskyi Volodymyr 1981 Tallinn
Mardo Kaja 1953 Tallinn
Martova Anna 1985 Tallinn
Martsepp Aire 1965 Tallinn
Marttila Mait 1983 Harjumaa
Masljakevits Olga 1952 Tallinn
Matjusko Olga 1953 Tallinn
Matsina Helen 2002 Tallinn
Matsina Natalja 1977 Tallinn
Matsiselts Taavi 1974 Tallinn
Matvejeva Irina  1951 Tallinn
Meerits Mihkel 1982 Peetri alev
Meier Eevo 1974 Kehra
Mertsalova Emilia 1993 Tallinn
Mikk Ave 1970 Viljandi
Mironov Vladimir 1960 Tallinn
Mironova Ljudmila 1967 Tallinn
Mironova Violeta 1997 Tallinn
Mitt Olev 1961 Kohila
Mlinarik Lilla 1986 Tallinn
Muradova Giimat 1962 Kehra
Muradova Nasib 1956 Kehra
Murumaa Mirjam 1978 Tallinn
Mustkivi Heido 1997 Tallinn
Mustkivi Heidy 1994 Tallinn
Mõttus Liis 1978 Tallinn
Mäesaar Marit 1991 Tallinn
Mäesalu Reio 1992 Lagedi
Mägedik Karolin 2002 Haabneeme
Mägedik Merle 1963 Haabneeme
Mändmets Aire 1980 Kehra
Mäng Martin 1985 Tallinn
Männamäe Heidi 1972 Tallinn
Männi Ulla 1987 Tallinn
Möll Andrus 1960 Tallinn
Münter Bruno 1956 Väike-Maarja
Münter Ira 1961 Väike-Maarja
Mürk Henrik 2003 Tallinn
Mürk Katarina Virve 2006 Tallinn
Mürk Ülo 1972 Tallinn
Müürsepp Maria  1976 Tallinn
Naarits Anu-Mall 1972 Rae vald
Nahkur Õie 1975 Mähe 
Nehhajeva Tatjana 1963 Tallinn
Nelepova Anna 2000 Tallinn
Nelepova Marina 1961 Tallinn
Nesterova Natalja 1962 Tallinn
Novikova Olga 1988 Tallinn
Novoselov Alexander 1974 Tallinn
Novoselov Ruslan 2003 Tallinn
Nurk Kairi 1991 Tallinn
Nuut Kristina 1983 Tallinn
Nõgel Eliise Marie 1999 Viimsi
Nõgel Johannes 2006 Viimsi
Nõmm Marge 1969 Viimsi
Obraztsova Jelizaveta 2003 Tallinn
Ochakovskaya Maria  1950 Tallinn
Oganov Garold 1966 Tallinn
Oja Kaja 1967 Iru
Ojasild Annika 1991  
Oks Ly 1936 Tallinn
Oleinitš Irina 1969 Tallinn
Onegina Tatjana  1986 Tallinn
Onton Ott 1997 Tallinn
Orekhov Konstantin 1985 Tallinn
Ossipov Roman 1988 Kohtla-Jarve
Ossipova Liidia 1991 Kohtla-Jarve
Ossipova Marjana 2014 Kohtla-Jarve
Otlot Kristian 2002 Rae vald
Ots Tõnu 1976 Viimsi
Ovtina Svetlana 1945 Tallinn
Paats Ingrid 1988 Tallinn
Paju  Kersti 1979  
Pajula Evelin 1980 Tallinn
Pajupuu Siiri 1986 Tallinn
Palmits Diana 2006 Tallinn
Palmits Viktoria 1985 Tallinn
Palutaja Arvi 1969 Rae vald
Palutaja Hugo 2004 Rae vald
Parve Katren 1971 Tallinn
Paulus Kaisa 1986 Tallinn
Pavlova Elena 1971 Tallinn
Peenema Hele 1988 Tallinn
Peerna Brita 2002 Viimsi
Pehk Heimar 1982 Põlvamaa
Perova Galina 1962 Tallinn
Perova Kristina 1990 Tallinn
Petrov Aleksandr 1954 Tallinn
Petrov Aleksandr 1956 Tallinn
Pihelgas Birgit 1995 Pärnu
Pihl Mihkel 1988 Kuressaare
Pihlak Kairi 1981 Rakvere
Pihlak Lauri 1979 Pirita
Pihlak Viktoria 2005 Rakvere
Piho Ljudmila 1966 Maardu
Pirog Svetlana 1962 Tallinn
Plado Helena Riin 2002 Tallinn
Plado Priit 1968 Tallinn
Polli Aadu 1977  
Polli Katrin 1976  
Praun Angelina 2005 Haabneeme
Praun Artur 1973 Haabneeme
Prokopov Aleksei 1977 Tallinn
Prokopova Olga 1981 Tallinn
Pronin Feliks 1972 Tallinn
Protas Oksana 1977 Maardu
Protas Semjon 2001 Maardu
Protas Vjatcheslav 1973 Maardu
Protsenko Valeri 1958 Tallinn
Pugats Sergei 1968 Tallinn
Pungas Kaido 1988 Tallinn
Pungas  Helin 1988 Tallinn
Põldre Karl Mihkel 2008 Rae vald
Põldre Urmas 1966 Rae vald
Pähk Liisa 1976 Tallinn
Päll Merle 1974 Tallinn
Pärtel Margit 1965 Tallinn
Raevskaja Anna 1970 Tallinn
Rahnel Georg Harald  2003 Tallinn
Rahnel Kersti 1973 Tallinn
Rakitina Jevgenia 1980 Pirita
Rannit-Randveer Iris 1968 Tallinn
Ratas Anni 1994 Kullamaa
Rattasepp Olavi 1987 Tallinn
Rauk Agnes  1945 Tallinn
Raun Aive 1971 Tallinn
Raun Liisa 2014 Tallinn
Reinsalu Signe 1982 Tallinn
Reisalu  Greta 1985 Tallinn
Rekkaro Hanna 1977 Tallinn
Remmelgas Anna 1987 Tallinn
Remmelgas Priit 1984 Tallinn
Ress Mart 1967 Tallinn
Ress Triinu 2004 Tallinn
Rogalevitš Veronika 1978 Tallinn
Rohi Reelika 1993 Pirita
Roiz Grigorij 1950 Tallinn
Romashova Irina 1958 Tallinn
Ronkel Aleksei 1984 Tallinn
Root Konstantin 1979 Tallinn
Rooväli Birgit 2003 Raplamaa
Rooväli Ene 1974 Raplamaa
Rosenfeld Risto 1975 Tallinn
Rosits Irina 1965 Tallinn
Rozanova Irina 1978 Maardu
Rozova Svetlana 1973 Tallinn
Rundu Helina 1976 Viimsi
Ränkel Pille 1984 Tallinn
Rüüsak Henri 1971 Pirita
Rüütel Reili 1984 Harku vald
Saaring Maiki 1976 Tallinn
Sahar-Lambinen Karin 1987 Tallinn
Saks Karl-Kristjan 1989 Tallinn
Saks Liis 1981 Saue
Salamatin Daniil 2002 Tallinn
Salamatina Sofija 2006 Tallinn
Salamatina Vera  1947 Tallinn
Sammelsaar Lagle 1990 Tallinn
Sammelsaar Silva 1986 Tallinn
Sammelselg Andre 1998 Tallinn
Samoilova Maret 1950 Viljandi
Sander Annely 1972 Tallinn
Sarv Brita-Stiina 2000 Viimsi
Sassi Karmen 2012 Tallinn
Sassi Marge 1977 Tallinn
Sassi Signe 2006 Tallinn
Saul Raimo 1976 Tallinn
Saviir Kati 1985 Tallinn
Savtsuk Nelli 1964 Tallinn
Scheer Silja 1977 Tallinn
Sedaševa Jana  1975 Tallinn
Seledtsov Aleksandr 2003 Tallinn
Seledtsov Evgeni 2006 Tallinn
Seljuk Jelena 1960 Tallinn
Semenjuk Kristina 2004 Tallinn
Semenjuk Marina 2004 Tallinn
Semenkova Galina 1941 Tallinn
Semenkova Natalja 1978 Kehra
Sepa Sander 1993 Rakke
Sepa Viktorija 1980 Tallinn
Seppa Irina  1966 Maardu
Sergeev Oleg 2000 Tallinn
Sergeeva Galina 1957 Tallinn
Sevtsenko Leonora 1945 Tallinn
Sharafutdinova Lilia 1952 Tallinn
Shkarbanov Dmitri 1995 Tallinn
Shkarbanov Stepan 1973 Tallinn
Shternfeld Irina 1965 Maardu
Shumilin Grigori  1971 Tallinn
Shuvalova Jelena 1977 Tallinn
Sidorova Marina 1969 Kehra
Siik Viktor  1975 Tallinn
Siilaberg Indrek 1980 Kiili
Siimar Mirtel-Madlen 2007 Tallinn
Siimar Paula-Brit 1997 Tallinn
Siimar Reeli-Marta 2000 Tallinn
Siimar Sven 1966 Tallinn
Silina Tatjana 1969 Tallinn
Sillandi Simona-Cutiere 1998 Tallinn
Silonina Marika 1958 Tallinn
Simson Daniel 2008 Tallinn
Sinimägi Mauri 1985 Tallinn
Sinisalu Ander 2001 Tallinn
Sinisalu Andre 1996 Tallinn
Sinisalu Andrus 1970 Pirita
Sinisalu Annela 1974 Pirita
Sinisalu Johanne 2000 Pirita
Sinisalu Klaire 1971 Tallinn
Sirotina Anastasija 1997 Tallinn
Siskevits Anatolij 1952 Tallinn
Sitska Rebecca Kristelli 2000 Tallinn
Sjatkovskaja Jelena 1962 Maardu
Skrjabina Julia 1977 Tallinn
Skrjabina Polina 2008 Tallinn
Skuro Olga 1963 Maardu
Smirnov Maksim 2000 Maardu
Smirnova Larisa 1965 Maardu
Snitsarenko Igor 2007 Tallinn
Snitsarenko Tarass 1982 Tallinn
Sobolev Jevgeni 1983 Tallinn
Soboleva Irina 1957 Tallinn
Soboleva Viktoria 1985 Tallinn
Sokolova Anita 1987 Tallinn
Soldatov Aleksei 1975 Tallinn
Solomatin Igor 1974 Tallinn
Solomatinf Sofija 2008 Tallinn
Solovjev Vladimir 1959 Tallinn
Solovjov Vladimir 1959 Tallinn
Soloxova Maia 1959 Tallinn
Soo Andry 1999 Tallinn
Soots Reino 1980 Viimsi
Sorokina Svetlana 1960 Tallinn
Sotin Maksim 1980 Tallinn
Starsova Ljudmila 1949 Maardu
Stulova Valeria 1985 Tallinn
Suhhorukova Valentina 1947 Tallinn
Sulu Raul 1989 Tallinn
Suurkuusk Aire 1966 Tallinn
Svirida Ljudmila 1958 Kehra
Sõna Sebastian 2005 Tallinn
Sõtsugov Alexander 2008 Tallinn
Sõtsugov Daniil 2003 Tallinn
Sõtsugov Sergei 1974 Tallinn
Sõtsugova Anita 2000 Tallinn
Säär Harry 1994 Tallinn
Säärekõnno Aida 1942 Tallinn
Sügis Helgie 1992 Tallinn
Süvari Ott 2002 Tallinn
Süvari Uku 2004 Tallinn
Šipunov Boriss 1976  
Šipunov Jaroslav 2007 Tallinn
Šipunova Jelena 1983 Viimsi
Zakharova Valentina 1947 Tallinn
Zazimko Ellen 1998 Tallinn
Zernova Svetlana  1956 Tallinn
Zhingel Dmitry 1984 Tallinn
Zimireva Olga 1959 Tallinn
Zubatova Svetlana 1971 Tallinn
Zubkova Olga 1965 Tallinn
Tamm Artur 2005 Tallinn
Tamm Ergo 1982 Tallinn
Tamm Peeter 1973 Tallinn
Tamm Rudolf 2006 Tallinn
Tamm Sirje 1958 Tallinn
Tamm Sten 2009 Tallinn
Tampuu Kaarel 2003 Merivälja
Tarasov Georgi 2002 Tallinn
Tarasova Irina 1973 Tallinn
Tarasova Jemililia 1998 Tallinn
Tchentemirova Jelena 1975 Maardu
Telpt Robert 2001 Tallinn
Tennokese Pille 1976 Tallinn
Terep Luisa Lotta 2003 Tallinn
Terep Marin  1977 Tallinn
Terep Martin Pelle 2004 Tallinn
Terep Tarmo 1977 Tallinn
Terestal Pille 1974 Viimsi
Terro Andres 1973 Tallinn
Tiikoja Heidi 1988 Tallinn
Tiiksaar Aapo 2004 Loo
Tiiksaar Aaro 1978 Kopli küla
Tiiksaar Annabel 2002 Loo
Tiinas Carmen 1999 Tallinn
Tiit Üllar 1965 Iru
Tiits Rauno 1984 Kodasoo
Tikhonov Valentin 1947 Tallinn
Tikhonova Anna 1952 Tallinn
Tobias Eve 1967 Tallinn
Tobias Kaire 1989 Tallinn
Toivokainen Oleksandra 1962 Kehra
Toosens Madis 1973 Tallinn
Toosens Uku 2002 Tallinn
Toots Lennart Edward 2008 Tallinn
Traus Rein 1948 Rakvere
Travjanka Elionora 1995 Maardu
Treu Ingrid 1983 Tallinn
Trotskaja Natalja 1977 Maardu
Trunin  Aleksei 1981 Viimsi
Trunina Jana  1987 Tallinn
Tsertovskaja Evgenia 1987 Tallinn
Tsertovskaja Luule 1956 Tallinn
Tsertovskoi Vladimir 2008 Tallinn
Tsibanova Maria  1963 Tallinn
Tšerkassov Oleg 1968 Tallinn
Tšerkassova Katerina 2004 Tallinn
Tšerkassova Ksenia 2007 Tallinn
Turkina Anastassia 1991 Tallinn
Tverdovski Aleksandr 1978 Tallinn
Tõitoja Triin 1981 Raplamaa
Tõnise Helis 1987 Tallinn
Ujbo Irina 1987 Tallinn
Uleksin Hanka 1974 Vaskjala küla
Uleksin Jaak 1970 Vaskjala küla
Uueni Merje 1978 Riisipere
Uueni Veljo 1978 Riisipere
Uusen Laura Johanna 2001 Tallinn
Uusma Andres 1967 Tallinn
Vaabel Joonas 1978 Pirita
Vachugova Antonina 1941 Maardu
Vahrucheva Galina 1954 Tallinn
Vaikna Maarjo 2006 Tallinn
Vainumets Ulvi 1982 Tallinn
Van der Valk Mike 1990 Holland
Varblane Elerin 1998 Tallinn
Varblane Erko 1980 Tallinn
Vask Stella 1998 Tallinn
Vassilevskaja Maria  2005 Viimsi
Vassilevskaja Milena 2007 Viimsi
Vassiljev Eric 2006 Pirita
Vassiljev Sergei 1978 Pirita
Veermets Anu 1970 Türi
Veimann Kristel 1973 Viimsi
Veimann Rebecca 2007 Viimsi
Veiper Andres 1978 Haabneeme
Vergi Sigrid 1995 Rakke
Verhovodko Irina  1970 Tallinn
Vest Rayan Rick 2002 Pirita
Vest Rene Ron 2000 Pirita
Vestman Monika 1974 Viljandi
Vilde Janika 2001 Tallinn
Villa Küllike 1952 Tallinn
Vinogradov Alex 2002 Tallinn
Vinogradov Erik 1996 Tallinn
Vinogradova Irina 1972 Tallinn
Vutt Alari 1974 Tallinn
Vutt Hanna Grete 2003 Tallinn
Vutt Katarina 2006 Tallinn
Võõsa Grete-Geteli 2001 Loksa
Väljak Risto 1994 Jüri
Vääna Liis 1988 Tallinn
Õismaa Sigrid 1968 Tallinn
Ärm Tanel 1994 Tallinn
Ärm Urmas 1966 Türi
Yasuk Ljudmilla 1947 Tallinn
Yermolenko Yana 2001 Tallinn
Ystmark Aljona 1985 Tallinn